35-ий Ярмарок вакансій у ОНАХТ

07.04.2022 р. у Одеській національній академії харчових технологій відбувся 35-ий Ярмарок вакансій.

Навіть у такий складний час академія має зовнішню та внутрішню комунікацію з провідними підприємствами, які залюбки відгукнулись та прийняли участь у Ярмарку вакансій з метою створення можливостей для кар’єрного розвитку та ефективного працевлаштування молоді.

Однією із таких компаній, яка плідно співпрацює з кафедрою кріогенної техніки є ТОВ “Кріоін Інжинірінг” – провідний виробник рідкісних газів (неон, гелій, криптон, ксенон) з чистотою 99,9999%, відомий не тільки в Україні, а й в усьому світі. Рідкісні гази використовуються у виробництві ексимерних лазерів, радіоелектроніці, світлотехніці, атомній енергетиці, медицині, газовій хроматографії, космічних технологіях, кріогенній техніці та ін. Представник компанії – інженер-технолог Чигрін Артем Олександрович – розповів студентам про підприємство, надав інформацію щодо наявних вакансій, умов роботи та вимог до молодих фахівців, розглянув питання проходження практики. Майбутні фахівці із зацікавленістю задавили питання, на які розгорнуто і  детально відповів Артем Олександрович.

photo_2022-04-08_11-40-39

photo_2022-04-08_11-41-07

Вельми дякуємо ТОВ “Кріоін Інжинірінг” за участь у Ярмарку вакансій, а Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та Спілці випускників ОНАХТ за його організацію.

Всі ми разом відповідальні за розвиток нашої країни, тож не зупиняймось, а продовжуємо формувати разом найкращу Україну та найкраще майбутнє!