Практика

Наказ № 351-03 від 05.07.2022 р. про направлення здобувачів освіти на практику

Розвитку наукових досліджень і поліпшенню практичної підготовки студентів та аспірантів кафедри сприяє постійне проведення виїзних науково-практичних семінарів на провідних технічних підприємствах країни.

За роки існування кафедра налагодила наукове, технічне та практичне співробітництво з провідними підприємствами України, де студенти кафедри проходять практичну підготовку і, надалі, працевлаштовуються:

logo — копия

ТОВ «Кріоін Інжинірінг»,Україна

ТОВ «Кріоін Інжинірінг» провідний постачальник рідкісних газів високої чистоти. Підприємство виробляє близько 60% споживаного в світі неону і більше 20% криптону і ксенону. Входить до четвірки найбільших компаній, що контролюють 75% світового ринку рідкісних газів. Газова продукція фірми використовується в лазерній техніці, електроніці, медицині і космонавтиці. «Кріоін Інжинірінг» має в своєму складі промислові об’єкти, науково-дослідні лабораторії, проектно-конструкторські бюро, шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні бригади, укомплектовані висококласними фахівцями. У компанії трудяться десятки випускників кафедри на посадах: головного інженера, керівників підрозділів, начальників лабораторій, апаратників і інженерів-технологів. На базі «Кріоін Інжинірінг» студенти 4-5 го курсів проходять практику і ряд лабораторних занять по курсу «Кріогенні технології вилучення рідкісних газів».

 

Симоненко фото

ВАТ «Одеський припортовий завод»,Україна

ВАТ «Одеський припортовий завод» – флагман хімічної промисловості України, спеціалізується на виробництві, зберіганні, а також прийманні і перевантаженні мінеральних добрив. Продукція поставляється переважно на експорт. ОПЗ має у своєму розпорядженні дві Повітророзподільні установки і технологічне низькотемпературне устаткування, яке експлуатується в тому числі і випускниками кафедри. Завод організовує щорічні екскурсії студентів 4-5 курсів з відвідуванням музею підприємства та профільних цехів.

 

 

Симоненко фото

ТОВ ВКФ «Кріопром»,Україна

ТОВ ВКФ «Кріопром» утримує лідируючі позиції в кріогенному бізнесі. До складу підприємства входять наукові, проектні та пусконалагоджувальні підрозділи, в яких трудяться висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом. Більшістьз них – наші випускники. Інженерами і конструкторами «Кріопрому» розроблені десятки сучасних апаратів і установок, орієнтованих на запити вітчизняного і світового кріогенного ринку.

Симоненко фото

 

СЄАВТГ «СІГМА», Україна

«СІГМА» – східноєвпропейська асоціація виробників технічних газів. Створена з метою формування і реалізації єдиної науково-технічної політики в галузі вдосконалення установок поділу повітря і інших газових сумішей, систем виробництва і скраплення низькотемпературних технічних газів, забезпечення їх безпечного та ефективного використання. Засновниками Асоціації є підприємства – найбільші виробники технічних газів та кріогенного обладнання в Україні: ПАТ «Кисневий завод» (м.Київ), ПрАТ «Харківський автогенний завод» (м.Харків), ПАТ «Лінде Газ Україна» (м.Дніпропетровськ), ВКФ «Кріопром» ТОВ (м.Одеса), ТОВ «Інститут низькотемпературних енерготехнологій» (м.Одеса). До складу Асоціації входять понад 40-ка підприємств України, Росії та Казахстану. Підготовка та перепідготовка (отримання другої вищої освіти), а також підвищення кваліфікації проводяться Асоціацією за напрямками підприємств на базі Інституту холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. В.С. Мартиновського Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ). Асоціація є великим замовником для ОНАХТ з навчання виробничих кадрів.

photo_2021-05-13_12-02-57