Працевлаштування

Кафедра кріогенної техніки підтримує тісні дружні взаємини з підприємствами Одеси, на яких наші студенти щорічно проходять практику і працевлаштовуються після закінчення академії. Серед них:

ТОВ «Кріоін Інжинірінг»,Україна

ТОВ «Кріоін Інжинірінг» провідний постачальник рідкісних газів високої чистоти. Підприємство виробляє близько 60% споживаного в світі неону і більше 20% криптону і ксенону. Входить до четвірки найбільших компаній, що контролюють 75% світового ринку рідкісних газів. Газова продукція фірми використовується в лазерній техніці, електроніці, медицині і космонавтиці. «Кріоін Інжинірінг» має в своєму складі промислові об’єкти, науково-дослідні лабораторії, проектно-конструкторські бюро, шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні бригади, укомплектовані висококласними фахівцями. У компанії трудяться десятки випускників кафедри на посадах: головного інженера, керівників підрозділів, начальників лабораторій, апаратників і інженерів-технологів. На базі «Кріоін Інжинірінг» студенти 4-5 го курсів проходять практику і ряд лабораторних занять по курсу «Кріогенні технології вилучення рідкісних газів».

 

Симоненко фотоВАТ «Одеський припортовий завод»,Україна

ВАТ «Одеський припортовий завод» – флагман хімічної промисловості України, спеціалізується на виробництві, зберіганні, а також приймання і перевантаження мінеральних добрив. Продукція поставляється переважно на експорт. Завод має у своєму розпорядженні дві Повітророзподільні установки і технологічне низькотемпературне устаткування, яке експлуатується в тому числі і випускниками кафедри. ОПЗ організовує щорічні екскурсії студентів 4-5 курсів з відвідуванням музею підприємства та профільних цехів.

Симоненко фото

ТОВ ВКФ «Кріопром»,Україна

ТОВ ВКФ «Кріопром» утримує лідируючі позиції в кріогенному бізнесі. До складу підприємства входять наукові, проектні та пусконалагоджувальні підрозділи в яких трудяться висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом. Більшість з них – наші випускники. Інженерами і конструкторами «Кріопрому» розроблені десятки сучасних апаратів і установок, орієнтованих на запити вітчизняного і світового кріогенного ринку.