Екскурсія до лабораторії-музею кріогенної техніки для школярів ЗОШ “Паруса Фрегата”

30 листопада 2021 р. для школярів 6-9 класів загальноосвітньої школи “Паруса Фрегата” була організована і проведена екскурсія до лабораторії-музею кріогенної техніки.

У ході екскурсії завідувач лабораторії Чигрін А.О. ознайомив школярів із багатьма експонатами, від яких вони були у захваті. Серед експонатів – установки, які демонструють закономірності процесів в умовах низького тиску та низьких температур. Представлені діючі апарати для кріомедичної практики, напівпровідники, тепловикористовуючі машини, в яких реалізовано цикл Стірлінга.

Запрошуємо всіх бажаючих поринути у дивовижний світ низьких температур у лабораторії-музеї кріогенної техніки