Екскурсія до лабораторії-музею кріогенної техніки для здобувачів Одеського технічного коледжу ОНТУ

28 квітня здобувачі освіти ОТК ОНТУ отримали непересічний досвід, відвідавши майстер-клас та екскурсію, яку проводив молодший науковий співробітник кафедри кріогенної техніки Чигрін Артем Олександрович у лабораторії-музеї кафедри

Під час екскурсії студенти мали нагоду дізнатися про новітні досягнення в галузі дослідження низьких температур. Вони дізналися про принципи роботи кріогенних систем та їх використання у різних галузях промисловості, таких як медицина, наука, енергетика та інші.

Лабораторія-музей кафедри кріогенної техніки є унікальним місцем, де зібрані різні зразки кріогенного обладнання, які демонструються для студентів та інших відвідувачів. Ця екскурсія допомогла здобувачам побачити на власні очі, як ці технології працюють в реальному житті.

Такі екскурсії допомагають отримувати нові знання та досвід, які вони можуть використовувати в своїй майбутній кар’єрі. Ми бажаємо їм успіхів у навчанні та подальших дослідженнях!

photo_2023-05-02_21-08-25

photo_2023-05-02_21-07-50